Veškeré naše šperky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, při jejichž zpracování jsou využívány nejnovější technologie. I když jsou výchozí materiály dobré kvality, je nutné o šperky správně pečovat. Stačí, abyste se řídili těmito jednoduchými body:

1. Vyhýbejte se kontaktu s chemikáliemi, vodou a potem:

Váš šperk by neměl přijít do styku s jedovatými chemikáliemi (například čistícími prostředky) a dlouhodobě s potem. Doporučujeme sundat si šperk v případě používání aerosolů (deodoranty, laky na vlasy a krémy po holení). Náš šperk není vhodné nosit ani během plavání a dalších sportovních aktivit. Vyhněte se namočení náramku, aby nebylo ohroženo vlákno/lanko.

2. Náramek pravidelně otírejte hadříkem:

Na čištění šperku používejte měkký, suchý hadřík. Vyvarujte se hrubším materiálům, abyste zabránili poškrábání. Při stálé péči o Vaše šperky budou i nadále vypadat jako nové.

3. Před spaním si sundejte Váš náramek:

Doporučujeme před spaním šperk sundat. Tímto zabráníte případnému poškození, deformaci či otlačení kůže, ke kterému by během spánku mohlo dojít. 

Čemu se vyvarovat

4. Jestliže se rozváže utahovací uzlík:

V tomto případě pro Vás máme jednoduchý návod, jak ho opět zavázat. Naleznete ho níže v naší grafice. Prostřední provázek znázorňuje oba konce lanka Vašeho šperku (oba konce dáte k sobě a utahovací uzlík následně vážete podle návodu). Proces se neustále opakuje. Pátý krok je tak úplně stejný jako krok první, šestý krok zase stejný jako druhý atd. Opakuje se do té doby, než spotřebujete celou délku provázku. Konce následně opatrně zatavíte zapalovačem, aby se utahovací uzlík nerozvázal.

Shamballa-uzel-(Plochý-uzel)